Till innehåll på sidan

Arbetslaget Glimmer

Du är alltid välkommen att kontakta oss. Du når oss lättast med e-post. Du kan också söka oss per telefon till arbetslagsrummet eller skolans expedition.

 

Mentorer i klass 7A

Elisabeth Jablonska

e-post: elisabeth.jablonska@edu.stockholm.se

Barbara Herclik     

e-post: barbara.herclik@edu.stockholm.se                          

Mentorer i klass 7B

Anna-Vera Sundström

e-post: anna-vera.lidbom@edu.stockholm.se

Annika Widlund         

e-post: annika.widlund@edu.stockholm.se  

Mentorer i klass 7C

Anna Wallin-Sjögren 

epost: anna.wallin-sjogren@edu.stockholm.se 

Kristina Setthammar

epsot: kristina.setthammar@edu.stockholm.se

Mentorer i klass 7D

Mikael Fridberg

epost: mikael.fridberg@edu.stockholm.se

Carolina Hall

epost: carolina.hall@edu.stockholm.se

Mentorer i klass 7E

Karin Berggren

epost: karin.berggren@edu.stockholm.se

Olivia Orback

epost: olivia.orback@edu.stockholm.se

Mentorer i klass 7F

Malin Appeltofft

epost: malin.appeltofft@edu.stockholm.se

Johanna Wallin

epost: johanna.a.wallin@edu.stockholm.se

Maggie Elfving

epost: maggie.elfving@edu.stockholm.se

Mentorer i klass 7G

Rocivan Yesil

epost: rocivan.yesil@edu.stockholm.se

Marie-Louise Flygare

epost: marie-louise.flygare@edu.stockholm.se

Biträdande rektor

Per Walfridsson

Arbetslagsrum

telefon: 08-50822724

Expedition

telefon: 08-50822700

Dela:
Kategorier: